Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha egy kanyaróssal találkozok,...

Ha egy kanyaróssal találkozok, de bavagyok oltva, akkor átvihetem másra? Bőven lent! ! Fontos!

Figyelt kérdés

Olyan kérsésem van, ha mondjuk kimegyek Szlovákiába és ott az utcán találkozok egy kanyaróssal, megfertőződhetek úgy, hogy be vagyok oltva ellene?

Illetve ha bevagyok oltva, de találkozok egy kanyaróssal akkor azt át tudom adni másnak, mondjuk a családon belül?

!!!!!! FONTOS!!!!!!



2018. jan. 29. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetséges hogy megfertőződsz, mivel immunis vagy az oltás miatt így nem lesznek tüneteid és nem kezd el terjeszkedni a vírus a szervezetedben, de "elbújik" az immunrendszered elől és továbbadhatod.

A helyedben elmennék kivizsgálásra.

2018. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 29. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Már elnézést, de az oltásnak pont az a lényege, hogy a vírus nem tud elbújni az immunrendszere elől, hiszen azonnal hatástalanítja az immunrendszer a bekerülő vírust. Miért is kell kivizsgálásra mennie, ha oltott és nincsenek tünetei?
2018. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!