Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy mondjam el apumnak?...

Hogy mondjam el apumnak? Elváltak a szüleim es kéthetente találkozók apummal. Es anyának mamám bátyám neveloapum anya is cigizik előttem es apa is.

Figyelt kérdés
És én mikor apanal vagyok elvszek egy doboz cigit es mondom hogy "elmegyek gördeszkazni egy kicsit" elenged es közbe rágyujtok. Mikor elszivom az egy szálat visszamegyek es a doboz cigit magamnál hagyom es kéthetente cigizek egy szálat . És nem azert cigizek mert menő. És hogy mondjam el apának mert ő nem orditana le. Meg nem ütne meg.

2017. okt. 21. 18:12
 1/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok lány
2017. okt. 21. 18:13
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Mond el, hogy rászoktál gyújtani de abba fogod hagyni.
2017. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Éppen olyan igénytelen vagy,mint a családod,úgyogy biztos meg fogják érteni,hogy néha elcsensz 1-1 szálat,bár azt nem értem,hogy hogy nem jönnek rá,hogy eltűnik 1 doboz cigi.
2017. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőlük cigit, mondd azt, hogy már nagy lány vagy.
2017. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!