Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért jelentek meg rajtam...

Miért jelentek meg rajtam piros, viszkető foltok? Ez milyen betegség?

Figyelt kérdés

3 napja jelentek meg a testemen.

Piros pöttyök, mintha pattanás lenne, de csak a bőröm színeződik el, nem dudorodnak ki. És viszketnek.

Egyik pillanatban megjelennek, nagyon viszketnek, de 10-15 perc múlva eltűnnek. És ez többször naponta.

A fenekemen, az arcomon és a 2 térdemen van sok, de van a 2 könyökömnél, combomon és a derekamon pár.


EZ MILYEN BETEGSÉG? VAGY VALAMI VÍRUS VAGY BAKTÉRIUM VAN A SZERVEZETEMBEN, ÉS ANNAK A MELLÉKHATÁSA?



2018. jan. 29. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Allergia.
2018. jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Látatlanba egy bőrgyógyász se mondana diagnózist.

Ajánlanám, hogy minél előbb keress fel egy szakorvost. Úgy tudom a bőrgy.-hoz nem kell beutaló.

Éppúgy lehet belső mint külső oka. Lehet akár allergia is, de lehet fertőzés is. Gondolj vissza miket ettél, ittál, mivel mosakszol, mivel mosod a ruháidat. Valami támpontra szüksége lesz az orvosnak, hogy mire gondoljon

2018. jan. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!