Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka a torkomban...

Mi lehet az oka a torkomban nem szűnő váladéknak? (többi lent)

Figyelt kérdés
2017. szeptemberben kezdődött az egész, amikor észrevettem, hogy váladék csorog a torkomban, de semmim nem fáj. Elmentem háziorvoshoz és adott Augmentin nevű antibiotikumot, de semmi, aztán írt fel Antihisztamin (allergia elleni gyógyszert) is de azzal sem volt siker. Ezután elmentem fül-orr-gégészetre kórházba, ott orrendoszkópiával megállapították, hogy garatból folyik a váladék. Ugyanitt volt nyaki röntgen is, az is negatív lett. Kaptam egy orrcseppet és továbbküldtek gyomortükrözésre. Itt a tükrözés is simán ment, minden ép. Nem találtak semmit. EGy minimális refluxot állapítottak meg és próba céljából írtak fel gyomornedv ellenálló gyógyszert is de az se javított semmit se.. Azt mondták, biztos pszichés dolog, de egyáltalán nem hiszem.. Azóta is tart a torkomban ez a folyás, megnehezíti a nyelést, viszont ha eszek, akkor mintha nem is lenne ott. Pár hete a jobb fülem is be van dugulva és néha minimálisan fáj is. Elmentem magán fül-orr-gégészetre mert zavar a dolog és nem hagy nyugodni, mert megnehezíti a hétköznapjaimat. Olykor a hangom is elmegy, krákognom is gyakran kell. Nem dohányzom egyébként.. A magán fül-orr-gégészeten is csak diétára lettem utasítva és egy orrcseppet kaptam amit 6 hétig kell szedne, de semmi változás. Most van 2018. január 31. és szeretnék végre kikeveredni ebből a valamiből. Hova kéne fordulnom? Mit kezdjek ezzel? Köszönöm előre is a válaszokat!

2018. jan. 31. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Egyszer csak elmúlt magától 😊
2018. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is 17ben kezdődött, azóta is ez van. Refluxom is van.

Kérdező, nálad változott valami?

2021. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!