Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet vakbélgyulladás?

Ez lehet vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Kb 3napja náthás lettem, és kapart a torkom..Tegnap olyan hajnal 2-kor felkeltem, mert összevissza forgolodtam és ment a hasam..Ma reggeltől a lázam kb 38-39 a max 39.4 volt, nagyon fáj a fejem, a nyaki nyirokcsomom és az izuleteim..Es kicsit szurkal a vakbelemnel, de nemcsak ott baloldalt is..Sokat bufogok..Elmentem orvoshoz és aztmondta hogy vírusos torokgyulladás, megnyomta a hasam is decsak 2x a gyomromnál.Az a baj ez helyettesitő orvos és mindenre aztmondja hogy vírus..Megnyugodhatok?Vagy lehet vakbelgyulladas?Igazabol nemfaj csak furcsa erzest erzek ott..De hajlamos vagyok bemeselni mert hipochonder vagyok
2018. jan. 31. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyanúsabb, hogy a beleidre is ráment a vírusfertőzés. Ez sokkal valószínűbb a leírtak alapján.

Ha vakbélgyulladás, azt észre fogod venni, de szinte biztos, hogy nem az.

(Nem vagyok orvos, ez csak egy vélemény. Ha aggódsz, menj el még egyszer orvoshoz).

2018. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A légúti megbetegedés miatt vagy valószínűleg lázas, illetve ahogy az első leírta, kicsit összetettebb fertőzésről lehet szó, amit a bélrendszeredet is érinthette. Avagy, kevert fertőzésed van. Légúti és bélrendszeri egyaránt.

Az én munkahelyemen többeknek volt mostanában megfázásszerű tünete, plusz ment a hasa.

Szóval én sem vagyok orvos, de a vakbélgyulladást kizárnám. Inkább ahogy az orvos is mondta, akinél voltál, vírusfertőzés lesz.

Szedj tünetenyhítő gyógyszereket, diétázz és pihenj sokat.

2018. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remélem:D Elég érzékeny arrafelé mindig a hasam és kiskoromban is voltam korházban vakbélgyanu miatt de nem szedték ki..Nemtudom miért..És mindig félek a vakbéltől..Az a baj hogy ez helyettesítő orvos, és 1honapja is fájt a torkom, aztmondta hogy virus,és semmi gyogyszert nem irt fel.Aztán rosszabbul lettem és bementunk a korházi ugyeletre ahol kiderult hogy Streptococcus bakterium, felirt antibiotikumokat és lám 2napra rá jobbanlettem
2018. jan. 31. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy olvasd el, hogy milyen jelei, illetve tünetei vannak a vakbélgyulladásnak.
2018. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vakbélgyulladást a hasad jobboldalán alul éreznéd és nem is kicsit. Amúgy meg influenza járvány van ha nem tünt fel eddig és az okozza a panaszaid
2018. febr. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!