Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkohol függő vagy, vagy csak...

Alkohol függő vagy, vagy csak szeretsz inni?

Figyelt kérdés
Van valaki aki saját bevallása vagy a családja bevallása szerint is sokat iszik, de nem gondolja hogy alkoholista?Mennyit ?Tilalomnál kibírtátok ne igyatok?Írjatok privit is aki szeretne.

2018. febr. 1. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sokat iszok ha tehetem. Decemberben volt 15 nap amikor csak ittam, épp hogy ettem valamit.Mondták is hogy alkoholista lettem. De le álltam vele igaz remegtem 2 napig de az mellékes. Ki lehet szerintem bírni a tilalmat. Fejben dől el minden. :) Megyek iszok is egy pálinkát mert hűvös van...
2018. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó neked ihatsz pálinkát.... Több havi tilalomról beszélek de nem bírtam ki.31l vagyok te?
2018. febr. 1. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ivási szokások több félék. Vannak nagy ivók akik bár sokat isznak de rendesen viszik az életük dolgait. Látszólag nem is részegek. Ilyen volt Joky a Dallasban.

Mások ennél sokkal kevesebbtől is négykézláb másznak.

Vannak periodikus ivók, akik egy darabig bírják aztán "elkapja a gépszíj" és hetek is telhetnek mire megint le tud állni.

Vannak alkalmi ivók akik csak ünnepeken Isznak, általában olyankor be is rugnak. Az ilyenekkel gyakran megesik, hogy az alkalmak sűrűsönek idővel.

Hogy ki az alkoholista? Többen mint ahányan ezt elvállalják. Szerintem akinek már központi kérdés, hogy ma igyak vagy ne igyak, az már minimum a küszöbön van. Összeségében az én véleményem az, hogy óvatosan kell emelgetni a poharat mert nem tudhatjuk előre, hogy melyik pohár után nem tudjuk már letenni.

A jó hangulathoz jó társaság kell, nem az alkohol!

2018. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki csak "szeret inni", az ihatna Fantát is. Mégsem azt issza. Tehát alkoholista.
2018. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én alkoholista vagyok. Igaz, hogy 26 éve száraz, vagyis nem iszom egy korty szeszt sem, de aki egyszer alkesz volt, az is marad.

Menedzseralkoholistaként debütáltam, még az átkosban. Akkoriban nem lehetett úgy elmenni egy tárgyalásra, hogy némi repipia elő ne kerüljön.

Egyébként önerőből tettem le, egyidőben a napi három doboz cigarettával.

2018. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!