Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor elmégy egy "kocsmába"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elmégy egy "kocsmába" haverokkal csak azért mégy el inni, mert most úgy vagy vele, hogy most jól berugok és azon leszek, hogy minél több csajt meg. Jak, vagy szimplán csak azért mert szeretsz oda menni? Vagy más oka van?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

csak azért, h. igyak egy felest, mert a csajok nem szeretik annyira, h. ha részeg vagy, kivéve, mikor ők is azok, mert akkor nekik mindegy, de én sosem kezdenék ki olyan csajjal, akoi azt sem tudja hol van!

én csak sajnálni tudom az olyan lányokat, olyan csúnyák olyankor, és mindenki ,kihasználja őket!

...ezt nem is ragozom tovább..

azért megyünk kocsmába mert jól esik néha egy kis feles vagy egy sör a haverokkal, de nem részegadéig...:)

2009. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, de eddig ha én úgy indultam el otthonról hogy jól megdugok valakit, akkor semmi nem jött össze. Szerintem általában az emberek elmennek szórakozni és kinek hogy alakul az este.
2009. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet kijelenteni,hogy valaki konkrétan csak azért indul el szórakozni,kocsmázni,hogy minél több csajt befűzzön.Bulizik egyet,oszt kész...Aztán,ha szerencséje van,éppen beleakad egy régi kedves ismerősbe.... :-D Vagy nem.Akinek meg van barátnője,és egy picit is tiszteli,az meg gondolom alapból nem félrejárni megy el,hanem kikapcsolódni.
2009. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak azért megyek el hétvégén inni egyet haverokkal mert hát most elkezdödött mindkinek egyetem, föiskola , munka stb... és nem igazán találkozunk csak hétvégéken. Van amikor még buliba se megyek / ünk utánna , hanem csak azért hogy ott igyunk egyet és dumáljunk.
2009. okt. 7. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
tok mindegy hogy indul el az ember...7deci vodka utan ugyse all fel.
2009. okt. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lol?:D má mér nem állna?:D:D
2009. okt. 8. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!