Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fâjhat a csipőcsontomnal?

Miért fâjhat a csipőcsontomnal?

Figyelt kérdés

22éves làny vagyok,egy hűtőtt raktàrban komissiózok..Elég nehezeket kell néha emelni..A héten jelentkezett nàlam munka közben,hogy a csîpőcsontomnàl folyamatos fàjdalmat éreztem..Aztàn elmúlt és újra kezdödött..Kedden nem jelentkezett ez a probléma de szerdàtol újra jelentkezett,pàr oràig fàj de utàna elmúllik.. Nem tudom mi lehet a gond sose jàrtam igy..A munkahelyen elég meleg a munkaruhànk és a cipőnk is, derekam nem lóg ki.Viszont itthon elég sűrűn mâszkàlok mezîtlàb..A mai nap be is lazàsodtam és ma is éreztem pàr óràig a csipőcsontnàl a folyamatos fàjdalmat.


:/


2018. febr. 2. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik, látogass el a háziorvosodhoz. Porckopás?
2018. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kálciumot szedjél, és menj orvoshoz!
2018. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most meg mar nem faj.. De ha belegondolok mikor cipelem a nehez ladat sokszor a jobb csipomhoz tamasztom a masik veget meg fogom a kezemmel..
2018. febr. 3. 08:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat tegnap egesz nap fajt meg ma is faj..Megyek ma orvoshoz.
2018. febr. 5. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!