Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a torkommal?

Mi lehet a torkommal?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja visszatérő torokfájásom van.Beszedtem már sokféle influenza elleni gyógyszert, max 1 napra elmúlt és visszajött.A sokadik után elmentem vele orvoshoz és felírt egy antibiotikumot meg egy fül orr gégészeti beutalót ha nem múlna el.Hát nem múlt el és én bejelentkeztem fül orr gégészetre de csak Január 4-re kaptam időpontot.Volt már valakinek ilyen problémája?Mérem a lázam és sosincs még hőemelkedés közelében sem.Általában reggel van az hogy nagyon fáj és az egyik orrom is beszokott dugulni de kifújom és egész nap semmi baj nincs az orrommal. Reggel után enyhülni szokott de általában egész nap fennáll valamekkora fájdalom. Kicsit félek hogy mi lehet a baj mert ilyen még nem volt velem, természetesen a fül orr gégészeten már hátha tudnak valamit mondani csak érdekelne még előtte hogy hátha valakinek volt már ilyene. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. dec. 27. 15:40
 1/8 bithorlo ***** válasza:
Szia! Mennyi folyadékot iszol?
2016. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy egy olyan fertőzésed van, amire nem kaptál megfelelő kezelést és húzódik.

Én 2 hétig húztam így, mármint hogy beteg voltam, aztán orvoshoz mentem, kaptam antibiotikumot, de nem hogy jobb, mint inkább rosszabb lett.

Aztán pár napig még dolgoztam, majd pedig szabadságon voltam és akkor elmentem megint orvoshoz. Kiderült, hogy gennyes torokgyulladásom van és arcüreg-gyulladásom. Akkor arra kaptam gyógyszert, antibiotikumot, gyulladáscsökkentőt, orrspray-t és most már sokkal jobban vagyok, szinte már teljesen meggyógyultam.

Nekem is nagyon fájt a torkom, ami nem múlott, illetve én tiszta nátha is voltam, meg köhögtem.

2016. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Fluimucil
2016. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem iszok elég folyadékot, általában vizet iszom. ELőfordulhat hogy elhúzódó betegség de olvastam sok betegséget ami csak magába simán okozhat torokfájást. Még előfordul hogy néha ráz a hideg de akkor sincs lázam hiába mérem.Legközelebbi amit mértem elemes lázmérővel az 36.71 volt annál nagyobb nem volt.
2016. dec. 27. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem mar ez van december 4 ota ami neked majd szilveszter utan megyek vissza a haziorvosomhoz.
2016. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia, jobbulást!Szerintem elfog küldeni Ő is fül-orr gégészetre :)
2016. dec. 30. 08:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál a fül-orr-gégészeten,mit mondtak?Nekem is ez van minden évben,ősztől-tavaszig.Garatgyulladás,piros torok,időnként begyulladnak a manduláim,nemrég gégegyulladásom is volt.Szinte havonta járok gégészetre egész télen.Akkor javul,mikor megjön a jó idő.Neked megvannak a manduláid?Az enyémet lehet ki fogják majd venni.Mutass képet a torkodról,majd én is csinálok néhány képet.
2017. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia, voltam igen és egyenlőre csak megvizsgáltak és kaptam egy gyomorsav tultermelés gátlót mert mondtam az orvosnak hogy néha kicsit sok a savam....azt kell szednem 1 hétig aztán visszamenni, akkor lesznek meg az eredmények hogy van-e valami kórokozó a számban amitől lehet ez a baj.Nem volt még velem ilyen hogy sokáig elhuzodjon a betegségem általában az influenzát is napokon belül kiheverem remélem nincs nagy bajom.Valaki a Candida gombát emlegette nekem amiböl állitolag nehéz és hosszu a kigyogyulás remélem nem az a bajom.
2017. jan. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!