Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek Hív fertőzött? A...

Lehetek Hív fertőzött? A férjem hivatasos Qrvákkal csalt évekig! Lehetséges, hogy.

Figyelt kérdés
...lehetséges hogy Hív fertőzött lettem??!Már 5 hete köhögök,és légszomjam van,nyaron izzadtam mint a lovak,orvostól orvosig jároj,ninden negatìv.Pajzsmirigy,szív,tüdő,allergia,aszma..Mi bajom lehet???Én hűséges voltam mindig!!

2018. febr. 4. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. El kell menni szűrésre.
2018. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A görény.

Menj szűrésre.

2018. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem asztma? Mondjuk stressz is lehet...

HIV tesztet csináltattál? Bár ilyen tünete tudtommal nincs...

Elvileg a hivatásosoknál kötelező a gumi, vagyis igen kicsi az esély. De azért én biztosan nézetnék. Férjed meg remélem már az ex férjed...

2018. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hiv teszt meg std szures nem art, ha nincs semmi, akkoris legalabb megnyugszol. Ez lehet amugy psziches is.
2018. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a baj,miutan már nagyon elfáradtam ebbe az allapotba,hogy semmit nem találnak,barmit elhiszek!

Egyszer csak beugrott ez a dolog,es persze utana is olvastam!Pl hasmenes.Nekem ugyan nem volt,de a dög majdnem egy hétig fosott,aztan elmulott csak úgy neki!Es köhögés lehet a tünetek közt,meg az izzadás is,ami persze 1000+1 másik betegségnél is!

2018. febr. 4. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
A HIV fertőzésnek nincsen tünete, az az immunrendszert szedi szét, mellesleg ha olyan szinten lenne hogy annyira meggyengítette volna már az immun rendszeredet az még az egyszerű laboreredményen is látszódna, magas fehérvérsejt szám formályában
2018. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kivágtad ezt a d ögöt, aki kur.vákhoz hordta a pénzt, amíg te mostad a gatyáit, amit a r.biknél koszolt össze. Ha most negatív is vagy, ez a kur.vapecér nem fog változni és hazavisz valamit a t etű.
2018. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!