Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már több mint egy hete 37,5...

Már több mint egy hete 37,5 és 37,7 között mozog a hőmérsékletem. Semmi mas tünetem nincs, kicsit fáj a fejem. Ez valami vírus lehet?

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy vírus, vagy baktérium. Biztosan van a fejfájás mellett más tüneted is, csak nem figyeltél rá. Nem ártana, ha a háziorvos meghallgatná a tüdődet és készülne egy laborvizsgálat.
2018. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem egy hétig fájt a torkom, köhögtem, náthás voltam meg lázam volt. Valószínüleg influenza
2018. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Múlt hét hétfőn voltam orvosnál, csak annyit mondott pihenjek, és igyak sok teát, meg szedjek C-vitamint. Így is tettem, nem múlt el, csütörtökön visszamentem, mondta, hogy pénteken is maradjak otthon. De még mindig nem múlt el. Konkrétumot nem mondott miért van ez. Hétfőn érdemes lenne újra meglátogatnom ezek szerint?

A torkom nem faj, köhögni se köhögök, taknyos se vagyok. Csak izzadok rendesen.

2018. febr. 4. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!