Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek tört, repedt már el...

Akinek tört, repedt már el csontja (ujj) és nem ment azonnal orvoshoz, mikor kezdett fájdalmat érezni, azonnal, folyamatosan, vagy csak egy bizonyos napszakban?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 08:56
 1/5 A kérdező kommentje:
kék, lila, fekete, piros, égés, tűz, só, bors, éjszaka, nappal,
2018. febr. 6. 09:06
 2/5 anonim ***** válasza:

nkem folyamatosan fájt, de az intenzitása estefele erősebb volt

nem mentem el azonnal orvoshoz, mert azt hittem, hogy csak beütöttem valahova és nem tört el, csak a velejáró fájdalom... aztán jött két napra rá a hó, megerőltettem és látszott az rtg-n h el van repedve a csont... azután iszonyatosan fájt este

2018. febr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Indulj most az orvoshoz! baleseti sebészet
2018. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én nem tudom mi lett vagy mi van az egyik lábam ujjával, de hetek óta küszkörészék vele és most már kezdek nagyon ideges lenni.Nem ütöttem be, nem ejtettem rá semmit, soha nem volt semmiféle törésem, de mégcsak hasonló sem. Elvan lilulva, mintha szétégettem volna, kb. olyan érzés, mintha megégettem volna és a nyílt sebbe sót szórnék. Kezeltem, ápoltam, fásliztam, napok óta olyan csontfájdalmam is van DE! csak éjszaka, hogy már mint egy zombi úgy nézek ki, nem tudom kipihenni magam.

Mi ez, mitől lehet ez ????

2018. febr. 6. 09:35
 5/5 Metionin ***** válasza:
Nekem repedt a sípcsontom és az alkarcsontom (egyszerre). Őszintén szólva fel se tűnt, fájt oké de nagyot estem, betudtam annak. A kórházba azért mentem be mert beütöttem a fejem is és szivárgott a vér a garatomba. Mindenemet megröntgenezték ami fáj és úgy derültek ki pluszba a repedések. Azt hittem hogy csak egy koponyartg lesz, erre kijöttem plusz 2 gipsszel :D
2018. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!