Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szív probléma vagy izomgörcs?

Szív probléma vagy izomgörcs?

Figyelt kérdés
Napok óta a bal mellem felett görcsöl, ami a bal karomba sugárzik le, néha olyan mintha az egész bal oldalamat rázna a hideg.. pár másodpercig tart de óránként többször begörcsöl! Jövő héten megyek dokihoz magánrendelésre addig valakinek tapasztalata

2018. febr. 6. 12:38
 1/3 anonim válasza:
Nálam is először ritkábban már heti két alkalommal jelentkezik ugyan ez. Görcsöl a bal oldalam és ráz a hideg. Szív ügyileg kivizsgáltak EKG, ultrahang. Teljesen jó. Azt mondják pánik. De szerintem nem az. Ha többet tudsz kérlek jelezd. Én már nem tudom hova forduljak.
2018. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet mindkettő, ezért jobb lenne nem megvárni a jövő heten. Háziorvoshoz is elmehetnél egy EKG vizsgálatra.
2018. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben,amint megtudok én is valami újat jelzem, mert eddig nekem is állandóan pánikra fogták, ezért varok és megyek magandokihoz, mert néha azért elég ijesztő!Tegnap bevettem egy algoflexet és nyújtottam, egy órán belül elmúlt! Ha a szívemmel lenne baj, gondolom ezekre nem múlna el?!🤔
2018. febr. 7. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!