Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Étkezések után mindig magas a...

Étkezések után mindig magas a pulzusom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Inzulin rezisztenciám van. Betartom a diétát, de mégis minden étkezés után magas a pulzusom. Főleg ebéd után 100 fölött van, amitől nagyon fáradtnak érzem magam.


Mi az, ami ilyenkor segít, hogy csökkenjen a pulzus?


Egy orvos azt mondta, hogy igyak sok vizet. Nekem ez sajnos nem segít.



2018. febr. 6. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Többször egyél keveset. Hátha beválik. Esetleg próbálj magnéziumot bevenni az ebédhez.
2018. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy a magnézium segít! Kipróbálom.
2018. febr. 17. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Emésztést könnyítve nekem segít a citromos víz ivás.
2018. febr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Étkezések után természetes, hogy nő a pulzus, főleg nagyobb kaják után. Igyál sok vizet, az segít levinni. És egyet értek előttem szólóval, egyél kicsiket és gyakrabban, sose edd tele magad. Mellesleg citromfű tea segít levinni a pulzust, bár az inkább idegi eredetű ritmuszavarra jó, egy próbát lehet megér. Vagy macskagyökér.
2018. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyszerre mindig csak keveset eszek, és utána iszok sok vizet, de így is magas a pulzusom étkezések után.
2018. ápr. 1. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!