Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi terheléses cukor...

Terhességi terheléses cukor eredményem nagyon magas lett, diétát kell tartanom, plusz mérni is étkezések után a cukrom. Még sosem használtam cukormérőt, gyakorlati tanács kellene, hogy milyet vegyek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az accuchek active cukor mérő az jó fajta,de egyébként mind1 milyet veszel a boltba bemész úgyis ajánlanak neked.Tudod hogy kell cukot mérni?
2014. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
olyat vegyel amihez a haziorvosod olcson tud tesztcsikot felirni...mert amugy nagyon dragak a tesztcsikok...
2014. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi infóm nincs a használatukról sem.... Annyit mondott ma a doki, hogy s.o.s kezdjem el mérni, mindegy milyen mérővel, csak pontos legyen és rendszeresen mérjem és vigyem neki az adatokat.... Próbáltam itt a neten nézelődni, de rengeteg fajta van és elvesztem bennük. A családba meg szerencsére nincs ilyen probléma.
2014. szept. 18. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Először vettem egy nagyon olcsót (nem tudom a nevét), a csomagban volt 10 tű (vérvételi lándzsa) + 10 tesztcsík is. Szuper volt, csak aztán sehol nem lehetett hozzá tesztcsíkot venni :( Szóval első tanács: kérdezd meg a patikában,h lehet-e hozzá mindig kapni tesztcsíkot.

Aztán vettem D-cont trend-et. Ehhez mindig van minden, és olcsóbb, mint az Accu check.

Ilyen az enyém:

[link]

Érdemes naplót is vezetni: mikor mit ettél, mennyit mértél utána. Így vissz tudod keresni,h mi viszi fel. És az orvosnak is meg tudod mutatni. Én a védőnőhöz is mindig vittem.

2014. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! Ezek tényleg hasznos tanácsok és megnézem ezt a készüléket, amit ajánlottál. :)
2014. szept. 19. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Még valami. Olyat vegyél amihez van (vagy külön kérd) automata ujjszúró. Mert én pl nem tudnám a tűt belebökni az ujjam hegyébe. De így csak beleteszem a lándzsát az automatába, és csak egy gombot kell megnyomni.
2014. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!