Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

1 éve diagnosztizáltak asztmát. Szivacsos köpésem volt, ami mára megszűnt csak egyszer fordult elő a napokba viszont minden éjszaka 3-4 körül befulladok. Sípoló légzés, "nehéz mellkas", illetve pár napja nagyon szúr a mellkasom levegővételkor. A cigit leraktam már. Esetleg valakinek volt már hasonló problémája? Attól tartok ez már nem asztma. Az inhalációs pipa már nem segít fulladáskor. ( 1 hete fulladáskor hánytam is. ) véres köper nincs.

Sokszor a lábaim, az izmaim a csontjaim nagyon fájnak, folymatosan ki vagyok merülve, állandóan álmos vagyok akkoris ha eleget alszom.



2018. febr. 10. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
érdemes lenne minél előbb dokihoz menned, hogy kiderüljön mi a probléma
2018. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet az asztma, de meglehet, hogy elkaptál egy fertőzést, és azért vagy rosszabbul, a pipa is ezért nem használ. Orvos, gyorsan! Asztmásoknál ez nem vicc...
2018. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 10. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!