Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden reggel nagyon faj a...

Minden reggel nagyon faj a felhasam miert?

Figyelt kérdés
Minden reggel nagyon faj a felhasam . Levegő vételre pedig mégjobban aztan elmullik van mikor a hatas is faj kozben . voltam mar 3ultrahangon 4vervizsgalaton 1gyomortukrozesen . mindenhol jovolt minden ha lenne valami belso elvaltozasom az mar eszrevették volna nem? tanacstalan vagyok hogy miert faj a birdaivem alatt reggelente . mit kellene tennem ? 20/F

2018. febr. 11. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Bal vagy jobb oldalt? :D jobb oldalon lehet, h a májaddal van valami, ha középen akk nyelőcső probléma is lehet. Vérvizsgálaton minden érték rendben volt?
2018. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen . vizszintesen a bordaivem alatt vegig
2018. febr. 11. 11:53
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem hasonló tüneteim voltak, lélegzetvételre erősödött a gyomorfájás. UH-n nem láttak semmit. Ha ettem megszűnt a dolog. 1 évvel később rosszabb lett, akkor tükrözésen alig láttak valami, de egy enyhe gyomorhurutot és refluxot végül megállapítottak. Nekem is jellemző a jobb bordaív alatti fájdalom. Ha étkezésre enyhül, vagy legalább változik, akkor lehet nálad is a gyomor, mégha most nem is látnak semmit, mert nagyon enyhe. Próbáld kitapasztalni. Ha gyomor, akkor rendszeres, napi 4-6 étkezés nálam segített. Esetleg tesztelés képpen este próbálj meg valamilyen vény nélküli savcsökkentőt bevenni, vagy egy bögre tej, aztán meglátod segít-e. Nekem segít ha este eszem, bár ezt nem javasolják általában. Persze ettől még lehet más is bajod is, de ez mindenképpen egy lehetőség.
2018. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!