Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már egy ideje érzek ilyen...

Már egy ideje érzek ilyen dupla szívdobbanás elég sűrűn van hogy percenként 2-3 érzem. Főleg amikor fekszem akkor ÉREZHETŐ. Iszok magnéziumot rendszeresen de nem múlt el a tünetem. Ez már több mint 1 hónapja van. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Stressz, valamilyen enyhébb szívprobléma, vagy pajzsmirigy, én ezeket tudom, lehet, van még más is. Házi orvos elvileg tud csinálni EKG-t, de abból általában nem derül ki, szóval további vizsgálatok céljából kérj beutalót a kardiológiára.
2018. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szív ultrahangot csináltass! Iszol elég vizet? Elég szénhidrátot eszel? Ha influenzás voltál, vagy lázas beteg az elmúlt 2-3 hónapban, az is okozhatja. Rá mehet a gyulladás a szív izomra.
2018. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen iszom eleget meg eszem is.

18/f

2018. febr. 14. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!