Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhat a fájdalmas...

Mire utalhat a fájdalmas szívdobbanás?

Figyelt kérdés
Néha rövid kihagyás után egyetlen szívdobbanásig nagyon erős fájdalmat érzek a szívemnél - sosem éreztem még ilyen erős fájdalmat -, elzsibbad a kezem és levegő után kapok, aztán következő szívdobbanásnál már minden rendben van. Alvásból ugyanúgy felébreszt mint ahogy mozgás közben is véletlenszerűen előjön. Egyébként nincs semmi bajom, szóval orvos nehezen tudja észrevenni. Bárkinek bármi ötlet/hasonló tapasztalat?

2016. júl. 18. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is hasonlo. csak nekem erös melkasi fájdalom kiséri. szivritmus zavar lehet
2016. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Neked mióta van, és voltál már vele orvosnál? Én versenyszerűen sportolok szóval elég gyakran járok sportorvoshoz, az EKG nem mutat semmit, elvileg makkegészséges vagyok, de közben annyira fáj a szívem néha, hogy beszarok, meg az utóbbi időben aludni sem tudok nagyon
2016. júl. 18. 21:38
 3/3 Bajer ***** válasza:
Ha versenyszerűen sportolsz akkor ez szívmegnagyobbodás, a szív alkalmazkodik a rendszeres terheléshez. Kemény fizikai munkát végzőknek is szokott lenni szívmegnagyobbodása. Bizonyos gyógyszereket kell rá szedni, amit kardiológus írhat fel. Nagyon vigyázz mert az utóbbi években sok sportoló meccs közben hirtelen szívmegállástól halt meg és egy ideje szívmegnagyobbodásuk volt.
2016. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!