Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon rossz a közérzetem,nagyon fáradtnak érzem magam feküdnék egész nap.Szerda reggel nem bírtam elmenni iskolába olya gyenge voltam.Nehezen tudok koncentrálni,jelenleg is fekszem.Nem tudom mi van velem.Hétfőn és kedden is rosszul voltam de akkor még kibírtam nagyjából.Néha úgy érzem mintha nem a valóságban lennék.Nincs étvágyam illetve alig iszok...14/L

2018. febr. 17. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ez inkább lelki eredetű bajnak tűnik. Gondold végig mi az ami bánt az életben. És azt próbáld megoldani. De az is lehet, hogy már sok volt a sötét meg a rossz idő....majd jön a napsütés te is jobban leszel. Azért a háziorvoshoz menj el, és csináltass egy vérképet, hátha csak vérszegény vagy vagy ilyesmi ami könnyen kezelhető. Próbálj valami vitamin komplexet szedni az is segíthet. Inni igyál, ha nem vagy szomjas akkor is, mert tényleg rosszul leszel. És kisadagokban enni is próbálj mielőtt legyengülsz.
2018. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagy adagban D-vitamin (napi 1500-2000 NE), beveheted akár az egész hetit egyszerre, akkor nem kell figyelni rá.

Szintén nagy adag vas - ennek a C-vitamin segíti a felszívódását, szóval célszerű együtt bevenni; és tejes étel/ital fogyasztásától jó távol, legalább két-három óra legyen.

2018. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!