Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több hete beteg vagyok. Van...

Több hete beteg vagyok. Van még valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
A panaszom az, hogy január elején elkaptam valami vírust. Estefelé rossz közérzetem volt, mintha lázam akarna lenni, este lett is, rázott a hideg. Másnapra teljesen elkapott. Fájt a hasam is, nem ck egy helyen, izzadtam reggelre, fájtak a hátizmaim is. Doki azt mondta vírus, és lesz hasmenésem is. Felirt probiotikumot meg szirupot. Következő nap el is ért a hasmenés. Másfél napig kb sokszori wc. Étvágyam ez idő alatt nem volt, napi max egyszer ettem. Kb 4 nap után kezdem jol érezni magam. Majd ugy az ötödik nap elkezdtem fulladni. Két tónusban kb olyan 10-15 percig. Onnantól kezdve gombócérzetem is volt meg mintha nehezebb lenne a levegővétel, de nem konkrétan szájon. Idáig dohányoztam. De abba hagytam. Azóta körülbelül ezek a tüneteim vannak: gombócérzet hol érzem majd megfolyt, hol alig érzem, éjjel van hogy felébredek, pláne hajnalban aztan nem mindig birok visszaaludni, azóta krákogok is, torokköszörülés, lepedékes a nyelvem, fájdalmak a test különböző pontján, de nem mindig egyszerre, nem is minden nap egyformán, hátfájás, néha mellkas is de az ritkábban, kezek, láb stb... nem köhögtem szinte nem is, csak krakogok, lepedékes nyelv, reggel barnás pirosas sűrű váladék a számban (nem köhögéssel kerül oda), száraz száj, pattanások, fogak is érzékenyek, néha szemégés érzet, pirosabbak is néha. Pár napja szüleim influenzásak. Láz, köhögés stb stb... Most nekem is jobban faj újra a torkom meg néha köhögök. Gyomor ultrahang még hasmenéskor volt(semmit nem láttak), ekg, mellkas röntgen is kb egy hónapja (nem látott az orvos semmit rajta) vérvételeken is voltam. Még privátban tumormarkereket is csináltattam(jók voltak az értékek), fül orr gégésznél 2 szer is voltam(azt mondta vírus), nem látott semmit. Most megyek majd még vizsgákra. Valakinek ötlete? Tényleg ilyen vírus lenne? Már félek egy pár hete hogy komoly bajom van... Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett!! Meg az esetleges hibákért is! De ha valaki elolvassa és még válaszol is előre köszönöm!
2018. febr. 17. 12:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!