Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy hogy így jön ki rajtam a...

Hogy hogy így jön ki rajtam a nátha? Enyhe torokfájás + orrfújás és már egy hete tart. Máskkor rendesen kijön rajtam, könnyezek, gyenge vagyok stb

Figyelt kérdés
Torkom fáj ,piros, néha orrot fújok, köhögök,zöld köpetet ürítek de máskor sokkal betegebb vagyok egy náthától. Viszont már 1 hete tart. Mi ez? Nem könnyezek nem fekszek nem fogy el 200 zsepi mint máskor
2018. febr. 19. 10:12
 1/2 Fidesz1987 ***** válasza:
100%
Különböző vírusok vannak, egyik jobban ledönt a lábadról a másik kevésbé. Meg az is befolyásolja, hogy mennyire erős éppen az immunrendszered. Nekem idén úgy volt 2 napra kidöntött csak feküdni bírtam az ágyban, utána még 8 napig prüszköltem és fújtam az orrom, ma már semmi bajom.
2018. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem már második hete nem múlik a náthám, valamit csökkent, de nem akar múlni, van egy kis hurutos köhögésem is, mandulám csak az első két napban fájt, én sem fekszem és nem vagyok gyenge, lázam sincs, de már unalmas, hogy nem múlik.
2018. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!