Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti is sokszor vagytok betegek?

Ti is sokszor vagytok betegek?

Figyelt kérdés
Én ezen a télen 3* voltam beteg, abból 1* maradtam otthon 2 hétig, a másik nem volt annyira nagyon durva, de épp most is benne vagyok egyben és 2 hete jöttem ki az előzőből :/

2015. márc. 6. 09:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezt a topicot át lehetne nevezni "Egészségről" "Betegségre" :D
2015. márc. 6. 09:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már régóta mondogatom, hogy a kisgyerek legfontosabb védőoltása a tyúkszar amit az udvaron megkóstol!
2015. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyél sok hagymát, fokhagymát, gyümölcsöket, méhpempő is jó immunerősítő és mozogj sokat a friss levegőn, naponta 1-2 órát tölts a szabdban.
2015. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Minden reggel eszek hagymát, naponta 2 almát, és napi 1-2 órát sportolok, tornázok. Mondjuk nem a szabadban, de a napi buszozgatásokkal megvan abból is az 1-2 óra. És mégis... tavaly ősztől 5-ször voltam beteg :S
2015. márc. 6. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél bio boltban méhpempős mézet, egyél meg naponta belőle 1 hónapig 1 mokkáskanállal, én mindig ezt eszem télen az influenzajárványok előtt és soha nem kapom el.
2015. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sok sok VITAMIIIN.!!!
2015. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most mondja a anukám (egyébként 30 éves vagyok :D), hogy ettől a méhpempőtől szőrösödést lehet kapni, ez igaz?
2015. márc. 7. 08:40
 8/8 anonim ***** válasza:

A méhpempő ösztrogénszerű anyagokat is tartalmaz, hatással lehet a hormonháztartásra.

D vitamin, echinacea, béta glükán. Ezek a legjobb immunerősítők. A D vitamin jobban felszívódik K2 vitamin és magnézium jelenlétében. A K vitamin bevitel akkor is megfelelő lehet, ha sok zöld zöldséget eszel.

Jobbulást kívánok!

2015. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!