Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány éves korotoktòl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány éves korotoktòl kezdtetek eljárni bulizni? Ha fiatalok voltatok ittatok is meg csajoztatok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
15 évesen. /F
2013. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13 éves koromtól rendesen minden, 12 évesen is voltam egy buliban még (korábban érő típus vagyok, már 12 évesen is 14-15 évesekkel voltam), de akkor kicsit többet ittam, és nem élveztem, de 13 éves koromtól minden héten, vagy kb. havonta 3x.
2013. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülye tknyok.
2013. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát attól függ, h ki-mit ért buli alatt :D régen ha páran összejöttünk valakinél, az már buli néven futott :D 9.-es voltam= 15 éves :D normálisabb szórakozóhelyre talán 17 évesen mentem először :D...de nem tartott sokáig...most 20 vagyok és már kinőttem belőle :D egy jó beszélgetést többre tartok, mint egy bulit, ahol mindenki részeg mellettem...
2013. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16 évesen kb., de csak néhányszor voltam, nem jártam rendszeresen. Inni ittam, de csajozni sosem tudtam..:'D
2013. aug. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Körülbelül 16 éves koromtól jártam pár hetente/ havonta koncertekre, fesztiválokra, ami nálunk a bulit jelentette, persze ittunk ott. Azután kocsmázgattunk 17-18 évesen. Én akkor még nem pasiztam. 18 évesen kezdtem.
2013. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

16 évesen voltam egyszer, de akkor ott volt a keresztanyám. 17 éves korom óta járok rendszeresen, de mindig csak havonta egyszer mentem és eleinte nagyon sokat kellett könyörögnöm mire elmehettem. Kb fél év után már simán elengedte, de ugyan úgy csak havonta egyszer, mivel a bulihelytől kicsit messze lakok és nincs mivel hazajönnöm, így mindig jöttek értem, azt meg nem várhattam el, hogy minden héten hajnalban jöjjenek értem. Most már nagyon ritkán járok, úgy fél évente egyszer. Már nincs is meg az a nagy kedv, mint régen, meg mióta bezárták a helyet, ahová jártunk és máshová kell menni, pláne nincs akkora kedvem.

Én ittam a kezdetektől fogva. Mondjuk talán az első 3 bulimon nem, mert akkor olyanokkal voltam akik nem igazán szoktak inni, de amióta a legjobb barátaimmal járok, azóta minden buli előtt. Van, hogy annyira leisszuk magunkat, hogy bemenni is elfelejtünk. Szerintem csajozz nyugodtan. Minden buliban vannak lányok, akik nem bánják, ha oda megy egy fiú, csak ne legyél túl ittas meg bunkó, és ne gondold azt, hogy attól mert buli van, már mindent szabad.


20/L

2013. aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16-17 évesen párszor eljártam haverokkal iszogatni, de nem lett tartós szokás. Illetve az alkohol maradt, a haverok elmaradtak.

Csajozni? Nem igazán. Neten összeszedtem egy lányt olyan 20 évesen, azt' annyi.

2013. aug. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NMarkoo válasza:
14 évesen mentem először bulizni,előtte csak szilveszter,szülinapok voltak amikor ittam is és csajoztam. 15 évesen szilveszterkor volt az hogy sokat ittam , mentem haza és útközbe felszedtem egy 17 éves csajt aki mellesleg full józan volt. Én hazavittem és fele vesztettem el a szüzességem. Kicsit vicces sztori. :D azután 1 évig jártunk is de mivel ő elment fősulira megmondtam neki hogy hagyjuk ezt.
2013. aug. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Soha nem fogok bulizni mert utálom

Max a fasiszta bulikat szeretem

2018. júl. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!