Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg lehet ilyen mellékhatás?

Tényleg lehet ilyen mellékhatás?

Figyelt kérdés
Tüszős mandula gyulladásom van a durva változat nyirokcsomók is begyulladtak, nehéz légzés és nyelés. a doki sumamedet írt fel 3400 ft 3 szem tabletta aminek nyújtott hatása van hat napig hat. Vasárnap kezdtem el szedni akkor aludtam utoljára kedden vettem be az utolsót majd másnap visszamentem a dokimhoz aki fül- orr gégészetre küldött mert nem javult romlott a manduláim állapota még jobban megdagadtak és gennyesebbek lettek ott írtak fel injekciót amit aznap meg is kaptam viszkető kiütés formájában jelezte szervezetem el kezdett dolgozni a két gyógyszer és ráadásnak szerda estét és ébren töltöttem. Három nap alvás nélkül és nem éreztem fáradságot akármit csináltam nem tudtam aludni sehogy. Csütörtökön második injekció nincs viszketés és fáradok kezd szűnni talán a sumamed hatása mert mire hazajöttem a dokitól hihetetlen fáradság érzetem lett állni alig bírok és három nap után végre aludtam két órát ami a legjobb a manduláim sokkal jobban néznek ki. Ez azt jelenti az injekció többet ért már egy nap után is mint a nyújtott hatású tabletta ami majdnem kicsinált? Nem tudom miért vártam csodát egy olyan tablettától aminek a betegtájékoztatójának mind a két oldalán csak a mellékhatásokat sorolják fel. Létezik hogy az egyik mellékhatás hogy álmatlanságot okoz és a beteg nem tud aludni akármennyire fáradt is és lehet hogy az injekció ezt most helyrehozta? Remélem rendben leszek mert már a család is kikészült mert nem tudtak tőlem pihenni
2018. febr. 22. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
A tablettáktól általában mindenki csodát vár.
2018. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!