Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy elkaptam a...

Lehetséges hogy elkaptam a vírust?

Figyelt kérdés
Kedden ettem egy tescos salátamixet, azóta megy a hasam. Főleg csak esténként jön rám a rosszullét. Kivéve ma, tegnap este is már hányingerem volt, most reggel is. Szerdán voltam dokinál, nem mondott nagyon semmit csak megállappította hogy nincs vírusom. Hétfőn akart màr suliba küldeni. de csütörtökön már mentem suliba. Mert nem volt nagyon semmi bajom, nem éreztem rosszul magam csak este. Illetve suerdától szédülok, kicsit fáj a fejem de az elmúlik ha beveszek fejfájáscsillapítót. Már ez katasztrófa főleg hogy mostmár hányingerem is van.. 😩😩
2018. febr. 24. 08:26
 1/3 A kérdező kommentje:
ja s kihagytam h nem eszek semmi olyat ami rossz lenne, max főtt krumpli, puszta kifli, ropi, stb.
2018. febr. 24. 08:28
 2/3 anonim ***** válasza:

És vérvétel nélkül mégis MIBŐL állapította meg? :D


Csak rámondott valamit, aztán menjél már innen, de gyógyszert nyilván nem is adott. Hányinger-csillapító, ilyesmi.


Szánalmas.

2018. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írt fel vmi hilak nevezetűt, amit szedek is de nem sokat segít rajtam. Csak kérte hogy öltsem ki a nyelvem, megmérte h van e lázam gondolom ebből következtetett 😅
2018. febr. 24. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!