Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom ha az orvosok...

Mi lehet a bajom ha az orvosok sem mondanak rá semmit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy pár hónapja kezdődött a bal mellem feletti fájdalom! A munkám miatt sokat görnyedek és betudtam annak! De 2 hete kiderült, hogy kismama vagyok és abba hagytam, de a probléma ugyan úgy fent áll van amikor napokig semmi aztán 1hetig ismét.. Nem.igazán tudom leírni a fájdalom jellegét inkább csipkedő, szúró érzés hirtelen amitől kiráz a hideg vagy valami hasonló! Helicobakteriumom van, attól nagyon sokat ég a gyomrom + a terhesség lehetséges, hogy a savtól? Miért pont szurkál vagy csipked? Hétfőn ismet felkeresem a háziorvost most kb tizedjére, addig tanácsokat tapasztalatokat elfogadnék. Köszönöm
2018. febr. 24. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A Helicobaktérium megfelelő antibiotikummal kiirtható. Ha várandós is vagy, akkor lehetséges, hogy a gyomrot kívülről is érő nyomásinger hatására fokozott a vagus ideg ingereltsége, ami ilyen tünetekkel jár esetedben.
2018. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Salvus víz + antibiotikum utána normaflore segített.
2018. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A terhességtől is éghet a gyomrod, és a Helicobaktériumtól is. Nem kezelték még a helicot? Honnan veszed, hogy az van? A csipkedő fájdalom a gyomortól messze van, ezért nem ezektől lehet. Valószínű az orvos sem tudja mitől lehet? B vitaminokat szedjél, ettől lehet elmúlik. Próbálkozz gyógytornával, és szedjél magnéziumot is.
2018. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Antibiotikumot nem szedhetek az első trimeszterben! Igen volt kezelve, antibiotikum+savlekoto 2hetes kúra nem segített, további kúra kellett volna de most nem lehetséges. Már a várandóság előtt is fent állt ez a problema, már nem tudom hova forduljak! Elég idegesítő.
2018. febr. 24. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!