Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 héte minden éjjel pontban...

2 héte minden éjjel pontban éjfélkor és 4-kor egy fulladászszerű köhögési roham tör rám, ami 1-2 percig tart, azelőtt beteg voltam, injekciot is szedtem, az orvosok nem mondanak pontos választ, vki allergiára gyanakszik, vki h meg vagyok rontva?

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Asztma, vagy alvási apnoe következménye is lehet akár. Ez azt jelenti, hogy alvás közben rosszul veszi az ember a levegőt, van, hogy kimarad akár fél-1 percre is (extrémebb esetekben) a légzés és erre reagálhat akár így is a szervezet.


Milyen betegséged volt korábban, mire szedtél gyógyszert?

2016. jan. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
először náthás voltam,meg köhögtem,arra szedtem injekciót,de utána már meggyógyultam,meg állitolag a pajzsmirigyemmel is van baj,mer van benne öt göm,arra felirtak hormontablettát meg jódot,de az erősebbik fajtát,a tüdőm tiszta azt mondták az orovosok,és hogy nem asztmás vagyok,ha jol tudom az asztam az nem csak este van
2016. jan. 1. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
A betegséged utóhatása lehet az éjjeli köhögő roham. Allergiára akkor kell gyanakodni, ha szedsz valami vérnyomás, vagy szív gyógyszert, esetleg antibiotikumot.
2016. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!