Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van a kellemetlen száj...

Mitől van a kellemetlen száj szagom?

Figyelt kérdés

Egész nap rágóznom kell, már olyan erős az állkapcsom hogy egy öntöttvas kádat félberágok. Szóval büdös a szám, hiába mosok fogat evés után fél óra után kellemetlen ízű és szagú lesz a szám.

A fogaimmal NINCS probléma a fogorvos szerint sokan irigyellnék a fogaimat.

Régebben refluxos voltam szedtem rá gyógyszert, aztan azt mondták semmi bajom már kinőttem nem kell az nekem. Lehet innen ered a szagok forrása? Amúgy nem dohányzom, nem hagynám élek igaz kávézok de ha nem iszok kávét is ez van. Cukorbeteg sem vagyok mert nem aceton szagú a szám, és nem vagyok rosszul.


2018. febr. 25. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor a gyomorról jön!

Előtte eszel nincs olyan büdös.

Nézegesd a netet mit lehetne rá szedni, biztos van vmi, sajna ez ellen úgy igazából semmit se tehetsz.

2018. febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha nem eszek előtte rosszabb észrevetelem szerint. Majd elmegyek valami gyomorvizsgálatra
2018. febr. 25. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!