Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » November óta szedek antidepres...

Ivettke1 kérdése:

November óta szedek antidepresszánst, és kb. december közepétől bizsereg, zsibbad az arcom főleg a száj körül. Picit kellemetlen. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 10:54
 1/6 anonim válasza:
0%

- 0 sport

- gubázol a sotetben

- bogyokat szedsz

- mr mish meg hasonlo magyar

Eretvago rapp hallgatasa

-herbál

2017. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél sokat erős fényben otthon is, menj ki a szabadba a fényre, mérséklődni fog a depressziód és nem fogsz elhülyülni.
2017. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Attól mert vki antidepresszánst szed még nem jelenti azt hogy depressziós..
2017. jan. 29. 12:53
 4/6 anonim válasza:
Ez is lehet pánik tünete. Lehet nem hat az antidepresszáns és jönnek új tünetek a panikbol. Nekem volt ilyen pánik tunetem régen. Milyen gyógyszert szedsz és hány mg ot?
2017. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tianeptin (coaxil) 3x12,5mg
2017. jan. 30. 08:37
 6/6 anonim válasza:
Ezek a szorongással , panikkal járnak. Kezd dolgozni a gyógyszer sajnos ezeket a tüneteket, mellekhatasokat ki kell bírni. El fog múlni ne aggódj. Nekem is zsibbadt mar az egesz arcom, szám, nyelvem. El fog múlni.
2017. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!