Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pár napja elég durván kipattan...

Pár napja elég durván kipattanasosodtam az arcomon és a mellkasomon. Sose volt ilyen. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2 hete szedtem antibiotikumot (dalacin) bartholin cisztára...ami új dolog még h chipset ettem amit nagyon ritkán teszek....segítsetek kérlek h tüntessem el es mitől lehet egyik napról a másikra? :(

2018. febr. 25. 20:47
 1/4 anonim válasza:

Pontosan ezektol a dolgoktol...van aki soha nem ehet pl diot,csokit merta bore erzekeny ra sot meg egy tusfurdo is okozhat ilyen tuneteket..

Sztem eleve par nap alatt elmulik ,esetleg tonizald

2018. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aahhjj..borzasztó..undorító...bőrradír segíthet vagy ront a helyzeten?
2018. febr. 25. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy pattanás? Én eddig 2x szedtem Dalacint és mindkétszer brutál kiütéses lettem tőle. Az arcom, a mellkasom, a vállam...benne van a betegtájékoztatóban is lehetséges mellékhatásként.Ha neked is ez van, akkor az kb 1 hét és elmúlik.
2018. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ilyen pattanás szerű is lehet..de inkább az mint csalánkiütés. Remélem nekem is hamar elmúlik :)
2018. febr. 27. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!