Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Evek ota viszketo kiuteseim...

Evek ota viszketo kiuteseim vannak a mellkasomon hasamon illetve idonkent a jobb combomon. Sok apro voros pottyok ami mindig egyetlen egy pottyel indul a koldokom alatt es ugy terjed. Ez megy mar lassan 2 eve. Mitol vannak ezek a kiutesek?

Figyelt kérdés
Ezek a kiutesek 2 honapig rajtam vannak es utana 2 honapig nincsenek es kezdodik az egesz elorol. Allergia teszten tobbszor is voltam E321, E123 kodokra allergias vagyok de ezek kiiktatasa sem hasznalt. Sem a mosopor szappan hajzsele stb. Kiiktatasa sem jart sikerrel. Refluxom is van. Nem tudom ez mennyire jatszik kozre. Vervetelen is voltam ott magas a vas ertekem.

2016. okt. 28. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Más gyomor bántalmad nincs? Refluxra rendesen szedsz gyógyszert? Nem stresszelsz túl? Attól is kijöhet pszihésen.
2016. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Refluxra egy hete szedek gyogyszert. Azota nincsen gyomor panaszanom. A kiuteseim ugyan ugy jelen vannak ugyan ugy terjednek mint ahogy szoktak. Szoktam idegeskedni mivel egyeb problemaim vannak viszont az fel eve tart kb. Tehat az elott sosem idegeskedtem. Tehat egyenlore meg sajnos nem jottem ra hogy mitol lehet. Vissza gondoltam 2 evvel ezelottre de semmi :(
2016. okt. 29. 10:15
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem is hasonló problémám van, ugyan így kezdődött, először a hasamon volt egy apró pötty, majd az egyre nagyobb lett és szörnyen viszketett. Mire eljutottam dokihoz kb 2cm-es volt. Ha fürödtem kipirosodott a seb + megjelent a mellkasomon is, de kb fél óra után el is tűnt ott. Mivel a bőrdoki csak a hasamon lévőt látta azt mondta, hogy valami bőrgomba szerűség, felírt egy krémet (Travocort), el is múlt, azonban 2 féle hatóanyaga van.. Az egyik a gombára jó, a másik az ekcémás tünetekre.

1 hétre rá, hogy eltűnt az egész testemen ugyan olyan apró pöttyök jelentek meg. főként a karomon, a hasamon, a hátamon és a combomon.

Azóta sem múlt el, talán pénteken megyek vissza a dokihoz, ha gondolod megírom, hogy mit mondott mi ez.

2016. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is egyre jobban nagyobbodnak a pottyok. Igazabol inkabb ugy fejeznem ki magam, hogy a pottyok merete ugyanakkora csak sokkal nagyobb teruleten helyezkednek el. Rettentoen viszket. A heten megyek hasi ultrahangra illetve verkepre megint+ vizelet. Kivancsi leszek mi lesz az eredmenye. Nem akarok rosszat magamnak de jo lenne ha valami kiderulne mert mar 2 eve kiutesek vannak rajtam. 2 honapon keresztul vandorol a mellkasomon illetve has tajekon. Utana meg 2 honapig egyetlen egy potty nincs rajtam. Es utana kezdodik megint minden. Erdekel mit mondott igen. Koszonom ha leirod!
2016. dec. 6. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!