Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nevelőapám azzal idegesíti...

A nevelőapám azzal idegesíti anyámat, hogy néha lemegy a cukra 5,2-ről 1,1-re. Szerintetek ez lehetséges, vagy csak játsza az agyát?

Figyelt kérdés
Egyébként a viselkedéséből nem lehetne megmondani hogy beteg. Nem fekszik egész nap, gyógyszert sem szed, semmi orvosi bizonyíték nem mutat erre, de állítja hogy néha 1,1-re lemegy a vércukra.

2014. okt. 23. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
1,1-nél már elájulna és kómába esne...
2014. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Főleg az 1,1 nem tudnak mérni vércukormérővel, annyira alacsony.
2014. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mérte nála valaki ezt az értéket vagy csak mondta ??

Mert jól írták előttem: ezzel már "padlót " fogott volna !!!!Ez nem vicc !!!

2014. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valaki magyarazza mar el hogy miert ajulna el es esne komaba?
2014. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es: azért mert vészesen alacsony vércukor, 2 mmol/l alatt már esélyes az ájulás és ha nem érkezik segítség, akkor kómába eshet, mert a szervezet nem tud visszatérni.
2014. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Es mi tortenik a ketogen dieta alatt? Amikor napokig nem eszik az ember szenhidratot?


En is csinaltam, a leghosszabb ido nulla (kozeli) szenhidraton nalam tobb mint 1 het volt. Es nem ajultam el.


Akkor is van a verben vercukor?


Ajulas nem csak az 1es tipusu cukorbetegeknel fordul elo, ahol kivulrol adjak az inzulint?

2014. okt. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ezzel miért idegesíti anyádat?

nincs apádnak semmi baja, csak szórakozik...ugyanis, ha tudja, hogy mennyi, akkor tud is ellene tenni..

nem kómál be, csak 20 fölött..


nekem is volt már 1,5 semmi nem történt...de 19 is, na, az már komolyabb volt...

2014. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es: dehogynem kómálhat be alacsony vércukortól...
2014. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg honnan tudná mennyi a cukra? Ha cukorbeteg akkor tudná, hogy 1,1-et már nem mér a gép.
2014. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!