Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetseges hogy a szivemben...

Lehetseges hogy a szivemben volt egy legbuborek, ami kipukkant? Volt mar veletek hasonlo? Aggodnom kene?

Figyelt kérdés
Ma eleg merges voltam, de mikor mar majdnem teljesen lenyugodtam, hirtelen beszurt a szivem, nem volt olyan szornyu de azert megereztem mondjuk ugy, aztan egy masodperc mulva ereztem, hogy a szivemben mintha valami kis legbuborek kipukkadna, aztan el is mult a szuro fajdalom. Ez normalis?

#szív #Legbuborek
2018. márc. 1. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Fizikát tanultál már? Hova "pukkanna ki" egy zárt folyadékrendszerben egy gázbuborék? Gondolkozz.


A mellkasi fájdalom általában borda vagy mellhártya eredetű. A szívedet csak komolyabb gondoknál érzed.

2018. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem légbuborék volt, csak mást nem tudsz elképzelni. Ha a vérbe légbuborék kerül, akkor az elsősorban agyi érelzáródást okoz.
2018. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, de akkor ez mi volt? Ertem en hogy gyakorlatilag ez lehetetlen, de olyan erzes volt, semmi mashoz nem tudnam hasonlitani, csak egy buborek kipukkanasahoz.
2018. márc. 1. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha légbuborék lett volna akkor mar nem élsz, inkább csak az érzés volt olyan mintha az lett volna, gyakran van a stresztől szívtájéki szúrós érzésem idő után hozzászoksz
2018. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!