Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőrákos apukám. Hanyadik...

Tüdőrákos apukám. Hanyadik stadium? 18/f

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves végzős gomnazista vagyok. Apukámnál 2017 decemberében felfedeztek valamit a tüdejében (ami ma már tudható hogy rák). Mind a két tüdője tele van daganattal, illetve áttétet dobott a nyirokcsomóira, mellkasára. Brutálisan köhög, kezd elmenni a hangja, chemo terepiát nem szeretné vállalni. Szerintetek mennyi ideje lehet hátra? Esetleg (bár renélem nincs ilyen) akinek adódik saját tapasztalata család/rokonok téren tudna segíteni bármiben? Mindent meghallgatok. Nem szeretnék 18 évesen egyedül maradni..
2018. márc. 3. 17:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Jól van jelenleg, v2 chemon túl. De úgy néz ki dobott még egy áttétet a hajsnyálmirigyre... Az orvos nem mondott semmit mennyi ideje van hátra, de úgy érzem nem túl sok ha így folytatódik. :(
2018. máj. 10. 06:10
 12/17 anonim ***** válasza:
Jaj ez nem j hír! Nagyon drukkolok, hogy valahogy kijöjjön ebből a rossz állapotból :( sok erőt kívánok 🙏🏻
2018. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Aki hasonló cipőben jár annak írom a következőt. Apum tüdőrák, + hörgőrák (dupla áttét) GYÓGYULT! Nyilván ezt nem lehet szó szerint kijelenteni de az ősszes daganata visszahúzódott és a chemot leállították! A halálból jött vissza! Mindenkinek ajanlán Dr. Markóczy Zsoltot! Csodát tudott tenni.
2018. aug. 14. 11:51
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
❤️ fantasztikus hír ! Nagyon orulok !! 🙏🏻🙏🏻
2018. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy van apukád? Annyira jó volt olvasni, hogy meggyógyult, én anyukám miatt idegeskedek most...
2019. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sajnos apukám januárban meghalt.

A részleteket hosszú leírni. A lényeg hogy egy áttétet sobott a kisagyára, elkezdték sugarazni az agyát tavaly októberben. A sugár teljesen tönkre tette őt. Legyengült, hányt, csont és bőr volt. Innentől mélyzuhanás indult. Januárban bevittem őt a kórházba, hisz járt volna neki a chemo kezelés. Ahogy kiszállt az autóból akkor láttam utoljára. Éjjel meghalt a kórházban.


De ez senkit ne rettentsen el! Küzdjön mindenki vele! Vannak csodák. Apukám is meggyógyult pár hónapra, sajnos utána kiújult. De volt eredménye a kezelés ek. Sok sikert és jó egészséget mindenkinek!

2019. ápr. 29. 17:34
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( Őszintén. Az én Édesapám 2 hét múlva kezdi a sugár és kemoterápia kombót. Remélem jól fogja viselni és eredményes lesz!!! Kicsit aggódom.
2019. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!