Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, férfiak! Mi a véleményet...

Fiúk, férfiak! Mi a véleményetek az olyan lányokról vagy fiatalabb nőkről, akik melltartó nékül vesznek fel egy ruhát, és ezért átlászik a mellbimbójuk?

Figyelt kérdés
Itt most nyilván nem olyanokra gondolok, akik melltartóban is rosszul néznek ki, meg a nélkül is, hanem akik fiatalabbak, és feszesebb mellük van...

2018. febr. 3. 18:28
1 2
 1/11 TR75 ***** válasza:
Bennem az ilyesmi ambivalens érzéseket kelt. Mert, ugye, a látvány kellemes, ugyanakkor zavarbaejtő is. Én kerülném a helyedben, vagy legalább azt megakadályoznám, hogy a mellbimbó átlátsszon (tapasz és hasonlók).
2018. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha van tartása s rendes mellbimbó udvara van, akkor nem gáz.

25/N


Edzeni pedig cicire se ártana sok csajnak... Néha olyanokat látok, hogy az szégyen.

2018. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Módfelett ízléstelen és közönséges. Instán rengeteg ilyen képet látni... Szerencsére utcán még nem láttam, hogy ez a „trend" terjedne.
2018. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Közönséges! Tegyen rá egy tapaszt, vagy valamit, hogy ne látszódjon át.
2018. febr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 T.G válasza:
68%

Ha így érzi magát kényelmesen akkor miért ne?

25 F

2018. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. febr. 4. 17:31
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem szokott zavarni,igaz nem lógnak a melleim szerencsére,nyáron többnyire melltartó nélkül vagyok. 36N
2018. febr. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Anyám pl világéletében sosem hordott melltartót, egy teljesen modern beállítottságú szép nő, de ő sose értette, hogy mire jó ez az egész, és tojt az egészbe bele, akkor most ő is közönséges?


Nem tudom, mi zavar jobban ezekben a válaszokban, azok, akik azt gondolják, hogy egy ilyen teljesen természetes dolog KÖZÖNSÉGES, vagy azok a férfiak, akik csak azért bátorítják a nőket a melltartó mellőzésére, hogy csorgathassák a nyálukat.

2018. febr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Scav ***** válasza:
64%
Régen simán így jártak, nem volt annyira elterjedt a melltartó mint ma. Izgató, ha átüt a bimbó a pólón, de ettől nem gondolok az illetőről semmit. Nem gondolom, hogy ettől erkölcstelen lenne, vagy ilyesmi...
2018. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Enyem feszesek, es nyaron szoktam melltarto nelkul lenni, szerintem ribis, de szexi, es ki kell hasznalni amig ilyen melleim vannak, miert is ne? anelkul is ribinek neznek minden lanyt, szoval tok mindegy... :D
2018. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!