Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit kellene tegyek? Mi lehet...

Mit kellene tegyek? Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés
januárban voltam kivizsgáláson. nagy vizsgálatok nélkül meg állapitották hogy refluxos vagyok (csupán az elmondott tüneteim alapján) kaptam is rá gyógyszert amit el is szedtem. tüdőszűrésen is voltam ott aztmondták kezdődő asztmám van. ott is kaptam gyogyszert és pipát is. a refluxos tüneteim megmaradtak. sokszor kapar a torkom, ég a gyomrom, égő bizsergő érzés a bal lapockámon. mellkasi fájdalmak. a kérdés az lenne hogy érdemes lenne e kardiologiai kivizsgálás, mert a mellkasi fájdalmaim nagyon aggasztanak. vagy az a gond hogy mar ezen stresszelek és mindent észre veszek magamon. az egesz napom ebbol all hogy most valyon mi a bajom. nem érzem jol magam igy. 24 éves vagyok, fizikai munkát végzek angliában. dohányzom. a válaszokat köszönöm
2018. márc. 4. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az egészen egyértelmű, hogy ne bagózzál, azt tegyed, az lehet a problémáid hátterében, világos.
2018. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát lehet, hogy aszthmára és refluxra nem kéne cigizned. amúgy alap rutin az ekg készítése. képtelenek voltak megcsinálni egy ekg-t? ha aggaszt menj el, de a problémád hátterében ez van. amúgy a reflux és az angina gyakran összekeverhető.

egyet tehetsz: leteszed a bagót, ha nem fogod, akkor később vagy COPD-s leszel, vagy gyomorrákod lesz, vagy . vagy rosszabb esetbn együtt mind.

2018. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!