Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rettenetesen korpás a hajam....

Rettenetesen korpás a hajam. Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Több éve nagyon korpás a hajam. A hajmosás nem segit. Akármilyen korpa irtó sampont használok, hajmosás után 10 percel szinte söpörni lehet újra a korpát a hajamról és az arcom is elkezd hámlani egy kicsit. Mit tehetek?

#sampon #korpásodás #korpa #korpa betegség
2018. márc. 5. 23:36
 1/5 anonim válasza:
Hogyan táplálkozol? Fehér cukor, fehér liszt, csipszek, cólák?
2018. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bolti samponokban sajnos elég sok bőrirritáló anyag van. Lehet kapni sampon alapot amiben nincs színező és illatanyag és többnyire természetes összetevőkből áll. Ehhez tegyél egy kis jojoba olajat és citrom illóolajat. Nekem bevált.
2018. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Táplálkozásnak olyan sok köze lenne hozzá? Egyébként a leirtak mindegyikét fogyasztom
2018. márc. 6. 15:36
 4/5 anonim válasza:

Ez itt a probléma. Ha egészségesebb eteleket eszel nem lesznek borproblemaid. Nem azt mondom hogy csak salátát gyümölcsöt meg fehérjét ehetsz de egy kicsit kevesebb szénhidrátot,cukrot és zsíros eteleket.

Igen is sok koze van hozza. Ha ezekből kevesebbet fogyasztasz akkor egy idő után javulni fog csak légy kitartó.

Ja és majd érdekelne az eredmény 😉😉

Sok sikert

2018. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
próbáld ki a Sentireet. nekem segített és semmi vegyszert nem tartalmaz csak természetes anyagokat. tartalmaz réz formulát ami segít abban hogy a gomba és a baktérium ne tudjon elszaporodni. nekem segített de reggel és este kennem kell a fejbőrömet....már megszoktam.
2018. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!