Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rettenetesen korpás a hajam....

Rettenetesen korpás a hajam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
head and scholuders,vagy más márkás drága sampon? vagy a hidegtől megfázhatott a fejbőrőm és azért? de már régóta ilyen korpás. nektek is volt ilyen? tele van korpával. tök gáz. nem tudok mit csinálni vele. samponon kivül mást nem használok

2014. nov. 20. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Nizoral-t.
2014. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megfázott a fejbőröd,vagy akár azt is jelentheti hogy amit használsz sampont annak valamilyen összetevőjére allergiás vagy,hordj sapkát és válts sampont,ne mosd sűrűn a hajad (maximum heti 1-2 alkalommal)
2014. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem mosom sűrűn,és igyekszek minél kevesebb vegyszert használni. de már tényleg olyan idegesítő,páromat is zavarja nagyon
2014. nov. 20. 20:17
 4/7 anonim válasza:
eloszor probald meg a head and shoulders-et , tobbszori mosasnal mar lathato lesz a valtozas . az nem is draga sampon es nekem bevalt !
2014. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Herba Vita hajszeszt ajánlom, korpás hajra való, gyógynövényes cucc, 2 naponta masszírozd a fejbőrödbe, nem kell kimosni sem. Ha semmi nem használ akkor pedig menj bőrgyógyászhoz.
2014. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A head and shoulders nekem mindig bevált.
2014. nov. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!