Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cholagol. Ki merjem próbálni?...

Cholagol. Ki merjem próbálni? Nem leszek tőle rosszabbul?

Figyelt kérdés

Szép napot!

Már akinek szép... nekem megint borzalom :(

Hajnalban arra keltem, hogy szakad a víz a hasamról és fázok. Lázam nem volt, visszaaludtam.

Reggel felkeltem, viszonylag jól voltam, majd ettem egy szelet kenyeret és 2 turó rudit majd elég rosszul lettem.

Hányingerem volt, puffadtam, hányni nem kellett végül is mert kibírtam valahogy.

Viszont előjött megint a kegyetlen szomjúság.

Ma már megittam 1.5 litert de estég még tuti le fog menni másfél liter és nem is érzem magam jól.

Tudom menjek orvoshoz, pénteken megyek is hasi CT-re mert már hihetetlen, hogy mennyit szenvedtem az elmúlt hónapokban a gyomrommal...


Lényeg: orvosok írtak fel már vagy 20 féle gyógyszert, eddig kb. semmi sem hatott, kivéve a szimetikon (puffadásra) és az emésztéssegítő (Kreon, Pangrol)

A lényeg, hogy mondták kipróbálhatom a Cholagolt is, van is itthon már jó ideje de nem mertem kipróbálni.

Elvileg epehajtó.

Bő 1 éve volt először epegörcsöm, na azt senkinek sem kívántam! Majdnem mentőt kellett hívni.

Egyfolytában szomjas voltam, 4.5 liter vizet ittam de wc-re sem tudtam kimenni így nagy nehezen felülve az ágyból az üres üvegekbe pisiltem....

3 vagy 4 napig ez ment, fürödni sem tudtam meg enni se nagyon.

Na szóval visszatérve a lényegre, tuti most is az epém rosszalkodik, ki merjem próbálni a cholagolt most?

Kinek mi a tapasztalata vele?

Mert ha ront a helyzeten akkor inkább kihagyom, most csak kicsit szenvedek... kibírom de jó lenne nem szenvedni :)


Illetve bármilyen tanácsot szívesen fogadok!

Köszönöm!


29/F


2018. márc. 6. 17:20
 1/3 anonim válasza:
Lehet a cukrot is meg kellene mérni. Epesav kapszulát is kipróbálhatod, természetes gyógymód. Napi egy bőven elegendő mindegy mennyi az ajánlott. Csak napi 1.
2018. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Cukrom jó, voltam cukorterheléses vérvételen és mértem cukrot amikor rosszul voltam és jó volt.

Lassan már felsorolni sem tudom hány vizsgálaton voltam :(


1 éve viszont amikor epegörcsöm volt az egekbe felvitte a vérnyomásomat, ki is kellett hívni az orvost mert azt hittem elpatkolok... Tensiomin segített, azóta van is itthon 1 dobozzal de szerencsére nem kellett.

2018. márc. 7. 10:33
 3/3 A kérdező kommentje:

Utánaolvasok ennek az epesav kapszulának is.

Az epehólyagom meg van törve, régebben még nem volt.

Gondolom a sok puffadás miatt lehet mert van, hogy olyan szinten puffadok, hogy a mellkasom is és a hátam is fáj.

2018. márc. 7. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!