Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet kényszer gondolat...

Ez mi lehet kényszer gondolat vagy más?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kezdjem. Már kiskoromban is sokat gondolkoztam hülyeségeken. A szüleim két éves koromban elváltak. Ez is hatással van rám szerintem. Zárkózott is vagyok. 10-11 évesen azt képzeltem be hogy terhes vagyok pedig nem lehettem az mert nem volt fiúm senkim csak egyszer felkelltem és csak egy gondolat volt de sikerült elfelejteni. Utána jött a másik hogy megöltem valakit ezt is csak bebeszéltem ahogy mindent. Ezt is sikerült elfelejteni. Utána nem gondoltam nagyon semmire örültem hogy nem gondolok hülyeségekre. De 13 évesen az osztályban nem hagytak. Miden egyes nap kritizáltak de megmondtam anyukámnak és szólt az osztályfőnöknek és helyre jött minden bocsánatot kértek tőlem. Utána minden rendben volt velem. Az első fiúm kb egy éve volt 2 hónapig voltunk együtt ő szakított nagyon megviselt. Lemondott mindennek én meg írkáltam neki hogy szeretem meg minden ő meg magasról leszart. Nyáron meg most novemberben majdnem összejöttünk. Mert írt hogy megbánta meg minden. Novemberben megölelt és utána nagyon összevesztünk megint. Decemberben összejöttem az osztálytársával nagyon szerelmes lettem de csak egy hetet voltunk együtt. Kétszer találkoztunk. Az exe miatt szakított velem mert nem hagyott békén az és hogy csak jót akar nekem. Ez is megviselt. És közben megint jött egy gondolat hogy mivan ha leszbikus vagyok de tudom hogy ez nem igaz mert mindig is a fiúk tetszettek. De elkezdtem nagyon ezen jár a fejem perverz gondolatok meg nem tudok nagyon rá nézni senkire rendesen szorongok. Nagyon rossz szerintem ezt beképzelem magamnak.Mostanában aludni se tudok felkelek minden este fél 2kor és nem tudok vissza aludni nagyon rossz és mindenféle hülyeséget olvasok nem tudom miért mindig velem vannak ilyenek már nem bírom komolyan. Nem tudok nyugodtan lenni élni mert ezek a gondolatok vannak a fejemben. Segítsetek. Tudom hogy ez nem normális. Minnél többet olvasok hülyeségeket annál rosszabb. Már nagyon rossz. Meg mindig a múltra gondolok. Ez nem normális........
2018. márc. 11. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős az utolsó téma, én is ezzel küzdök, bár már szerencsére haladok vele. Ha gondolod írj nyugodtan. :) Ez amúgy ocd, és szerintem a fiú ügyek váltották ki, a velük való egyfajta sikertelenség, szenvedés.
2018. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy. Majd kinövöd. Próbáld meg lefoglalni magad valamivel a fiúzáson kívül.
2018. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez kényszergondolat. Ezt nem lehet kinőni. Vagy ha "elmúlik" akkor jön egy másik. Pszichiáter tud rajta segíteni.
2018. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót az Idegosztályra! Ott pszichiáter adhat beutalót pszichológushoz. Még most kezeltesd magad, mert ha nem tudsz aludni az probléma.
2018. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!