Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon megijedtem! Már napok...

Nagyon megijedtem! Már napok óta kicsit bizonytalanabb vagyok, szédülök néha, ilyenek. Szivinfarktus lehet?

Figyelt kérdés

Ma reggel nagyon gyengének éreztem magam amikor kinyitottam a szemeimet. És még most is egy kicsit. Ittam vizet, de hányingerem lett tőle. És úgy egy pár perce légszomjam lett, szorított a mellkasom, azt hittem, hogy leáll a szívem, olyan érzés volt, hogy mindjárt leáll. Gyorsan felálltam és elkezdtem járkálni, kicsit jobb lett. Még egyszer beszúrt a bal mellem alatt, de félek, hpgy megismétlődik

Mi a fenétől lehetett??? Nagyon félek


14/l



2018. márc. 15. 07:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pànikbetegsèg. Nekem néhàny évig volt. Ért valami nagy trauma az utòbbi időben? Vagy bármi, ami kicsit "kikèszítette" az idegeket?

Nekem egy autóbaleset utàn kezdődött, hasonló tünetekkel, jó pàr év eltelt mire elmúlt. Persze nem biztos, hogy nàlad is ez okozza, de szerintem benne van a pakliban.. Ne gondolj a legrosszabbra, ha nem múlik fordulj orvoshoz, hogy biztosra menj és megnyugodj :)

2018. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!