Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem bírok pisilni micsináljak?

Nem bírok pisilni micsináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap óta nem bírok normálisan pisilni. Egész nap vizelési ingerek van, de olyan erősen hogy szinte érzem hogy jön. Rohanok a WC-re és mikor ráülök örülök ha két cseppet nagy kínszenvedés árán kipréselek. Szinte egész nap a wc-n ülök mert folyton azt érzem hogy kell mégsem jön semmi. A gond csak az, hogy már elviselhetetlenül fáj az alhasam ( mint mikor nagyon kell pisilni de nem.bírsz kimenet és elkezdtem feszíteni a hasad) na nekem már annyira fáj, hogy nem birok megmaradni se, de hiába megyek el WC-re. Tegnap rózsaszínű volt a WC papír miután pisiltem szóval valószínűleg vér van benne, alvadt vérdarabkák is jöttek. Felfázva nem hiszem hogy fel lennék mert akkor fájna a vesém is illetve csípne ha pisilek nem? Ma már véres nem volt, de azonkívül nem jobb a helyzet. Nincs valami házi vízparti cucc mert tényleg szétfeszíti a hasamat...

2018. márc. 20. 02:18
 1/8 A kérdező kommentje:
*vízhajtó,bocsi
2018. márc. 20. 02:20
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem gyulladás lesz, menj orvoshoz. Főleg ha már véreset is pisiltél.
2018. márc. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg katétereznek először aztán vizsgálnak. Ne hanyagold el,már tegnap el kellett volna menned az orvoshoz.
2018. márc. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Addig míg eljutsz orvosig,próbálj zuhanyzóban.Nekem mikor nem ment wcn ülven ez segített.Engedtem vízet magamra zuhanyba, ment is a pisilés.
2018. márc. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el urológiára.
2018. márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet vesekő elzárja az utat, urológiára mehetsz bejelentkezés nélkül is sürgős esetben és beutaló sem kell.
2018. márc. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
AZONNAL orvos!
2018. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez "felfazas" volt, genny volt a vizeletembe, írtak fel egy szirupot,ami gyulladásra volt.
2018. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!