Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen intoleranciára utalhat...

Milyen intoleranciára utalhat az h ma is meg tegnap is csak kb egy tál müzlit etten és puffadok meg hánytam tőle?

Figyelt kérdés
Azthittuk laktoz erzekeny vagyok es vettunk ilyen novemyi tejet de igy is rosszul lettem
2018. márc. 20. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
glutén?
2018. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Glutén.


Vérvétel, amint lehet, és addig NE hagyd el a glutént :)

2018. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2: Pont hogy ennyi kell, különben nem lesz jó az eredmény. nem vérvételből mutatják ki. Tükrözés kell hozzá. Ha nem eszik glutén, akkor a bélbolyhokat nem fogja semmi irritálni és nem fog látszani semmi.
2018. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De, már kimutatható vérből is. Nekem pár héttel ezelőtt volt más egyebekkel együtt, szerencsére negatív lett minden.

A laktózérzékenységet meg nyálból is ki lehet már mutatni, csak az nem ingyenes (5000 Ft volt).


A diófélékre is sokan allergiásak, szóval ha volt ilyen a müzliben, az is lehet a baj.

2018. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát a müzlitől én is hánynék. Miért kell ilyen madáreledelt enni, ráadásul kizárólagosan ?
2018. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as, kimutatják vérvételből is, és nem kell okoskodni, ugyanazt írtam én is, mint te - hogy NE hagyja el a glutént.
2018. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!