Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy trombózis?

Lehet, hogy trombózis?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátlót ,Symiciát. Ez lenne a második hónapom mióta szedem. Tegnap este miközben zuhanyoztam megfájdult a lábszáram, kicsit el van szineződve kör alakban, nyomásra fáj. Igaz tegnap voltam edzésen is ahol erősítettünk vádlira. De ilyen még sosem történt velem. Holnap megyek a háziorvoshoz. A családunkban nem fordult még elő tromózis tudtommal. Szóval az lenne a kérdésem hogy valószínűleg az? Akinek volt már ilyen, milyen tünetek jelentkeztek? Mivel elkezdtem olvasgatni az interneten és sok rosszat találtam berezeltem hogy elpatkolok. Sűrű hogy meghalnak a fogamzásgátló miatt?
2018. márc. 21. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább viszér repedésnek nevezném mint trombózisnak. Utóbbinál nem bírnál lábra állni sem.


Édesanyámnak trombózisa van, hogy mik voltak a tünetei? hát a lába akkorára dagadt mint egy elefánté (normál méret 3 szorosára) előtté pár napig kínzó fájdalomra panaszkodott


A fogamzásgátló viszont valóban elősegíti a trombózis kialakulását

2018. márc. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!