Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 27 évesen arcon erős pattanáso...

Muscleman666 kérdése:

27 évesen arcon erős pattanásodás mitől?

Figyelt kérdés
Szedtem bcaa-t 2 honapig folyamatosan meg vitamint ugy hogy nemedzettem.azóta erős pattanásodás nehezen muló nagyobb pattanások jönnek ki az arcomon egy helyen több is mitől lehetséges ez?hogyan mulik el?volt ilyen valakinek ennyi idősen es hogyan múlt el?

2018. márc. 23. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg dolog miatt lehetséges. Ha gondolod kikérdezlek és felmérem a terepet. kozmetikus vagyok
2018. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés
2018. márc. 23. 16:42
 3/3 Vundika válasza:
Szia. Én is 27 éves vagyok és iszonyatosan nézek ki. Mondjuk nekem a terhesség alatt jött ki most vagyok 20. Hétbe és a 13. Hétbe kezdődött.. Orvos ide vagy oda semmi nem segít.. Azt mondták ez végig kísér és majd szülés után elmúlik.. De én ebbe addig belefogok bolondulok.. Esetleg ha nekem is tudna valaki tanácsot adni megköszönném..
2018. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!