Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hétig ittam napi 7 doboz...

2 hétig ittam napi 7 doboz sört, már kórhàzban vagyok, esténként remegek és reszketek ez sör hiànytól van? Kapok Frontint, triapridalt, convulexet, tanulatam belőle! Mennyi idő után lehetek jobban? Hidegràzàs, borzongàs van csak este jön ki.

Figyelt kérdés

#Sör elvonás #erős reszketés0
2018. márc. 9. 19:03
 1/5 anonim válasza:
Szerintem maximum negyed év mire teljesen rendbejössz, de már két hét múlva is mutathatsz változásokat, ez ember függő. Jobbulást, és csínján a gyógyszerekkel!
2018. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sör miatt vagy kórházban?

Minek ez a sok gyógyszer? Miért nem elég a frontin? Szuper lesz ha ezekre fogsz rászokni. az életbe nem múlik el a borzongásod.

2018. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak mondanám, hogy pontosan a frontin (alprazolam) az, amire rá nagyon könnyen rá lehet szokni. A tiaprid pont egy olyan neuroleptikum, amit alkoholelvonás okozta psychoticus epizódokra adnak általában, tehát nagyjából a legjobb győgyszer, amit kaphat. Annyira utálom, amikor akármilyen fogalom nélkül adnak tanácsot egyesek.
2018. márc. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én frontint szoktam szedni alkalom szerűen. Csak minimalis mennyiségben 0.25 felét. Nekem kiváló az ilyen tünetekre. És nem szoktam hozuá mivel csak ritkán elek vele. A másik két tablettát nem ismerem. De nem értem 2 jetes masszív ivásra miért a 3 féle gyógyszera megoldás. Fesztiválokon kb mindenki ezt csinálja 1, 1.5 hétig és egész jól túleli mindenféle gyógyszer nelkül. Mondjuk egy hétig elég nyomi az illető de ennyi. Párom minden nap 10 sört ivott....azért nem került kórhazba meg nem suedett csak algopirint a másnapi fejfájásra. Igazaból nem értem a szituációt. 2 hetes részegsegre minek kórház meg gyógyszer? Ha fél évről lenne.szó megérteném. De ez banalisan hangzik.
2018. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg érdekes......nyáron nyaralás alatt mindennap söröztem....a nyaralás = június-július-augusztus Európa több országában :-) Mindenhol ki kellett próbálnom az "összes" sört :-) Semmi! Volt napi 10 sör de volt olyan hogy csak napi 3....3 hónapon át!



Milyen kórház? Gyógyszerek?


Sörtől??????


Szerintem sör nélkül is kórházba kerültél volna!

2018. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!