Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az egyik kérdésem az hogy...

Az egyik kérdésem az hogy milyen esetekben raknak fel 24 órás vérnyomásmérőt, a másik meg az hogyha már kb 5 napja mérem a vérnyomásom és a szivem a normálisnál többet ver. Mennyire súlyos ez? Mikor menjek orvoshoz vele?

Figyelt kérdés
Van amikor egy percbe a szivem 58-at es van amikor 115-ot ver. ha elmegyek vele orvoshoz akkor o hova fog ezzel elkuldeni vagy egyáltalán elkuld majd valahova? a vérnyomásom rendben van néha van amikor kicsit alacsony de nem sokszor.

2018. márc. 26. 18:28
 1/1 anonim válasza:
100%

Kardiologiara fog kuldeni.

En ugyanezzel evekig jartam orvoshoz, soha egyik sem tudta megmondani mitol van.

Alap pulzusom 90-100 volt, ha mar gyalogoltam gyorsabban 140-tol 180 ig ment, futas 200.

Az egyik doki mondta, hogy sportoljak mert edzetlen a szivem. Elkezdtem kardiozni, honalomig csak seta, aztan egy ev utan mar futni is tudtam..kicsit javult tole.

2018. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!