Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történne, ha egy basedow...

Mi történne, ha egy basedow kóros nem szedne gyógyszert?

Figyelt kérdés
Basedow kórom van és már másfél éve szedek gyógyszert, ismerem a tüneteket de az érdekel, hogy mi történne ha nem szednék gyógyszert? Lenne valami súlyos következménye az alaptüneteimen kívűl? Nem áll szándékomban abbahagyni a gyógyszer szedést, csak elgondolkoztam...

2018. márc. 26. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb összeomlanál. Mivel a teljes hormonháztartásod, ezáltal anyagcseréd stb. felborulna (utóbbi miatt szinte semmi tápanyag nem szívódna fel a kajából). Nem beszélve arról, hogy elvinne a szél, úgy lefogysz. A szemed is kidülledne, a hajad kihullana, a szíved tönkremenne stb.
2018. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engem is érdekel a probléma, mert lehet, hogy hasonló lesz nálam is a diagnózis, de amennyire én tudom ezt a bizonyos gyógyszert (Metothyrin) csak másfél két évig lehet szedni összesen. Utána mi van???
2019. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!