Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ez nem hörghurut? 😭😭

Ugye ez nem hörghurut? 😭😭

Figyelt kérdés

Sziasztok,kb egy hete voltam beteg , hőemelkedésem volt és köhögtem. Elmentünk az orvoshoz,azt mondta hogy megfázás. Remélem az is volt . Szóval másnapra kicsit az orrom is el kezdett folyni ez kb csak egy napig tartott (gyanítom hogy a dokinál szedtem össze valamit) aztán el is múlt szépen minden talán a köhögés maradt meg egy kicsit és ez mára vissza is jött hőemelkedéssel együtt . Vagyis ma már nem volt hőemelkedésem de köhögök és tegnap és tegnap előtt is volt és köhögök(valadekosan) . Tehát elmúlt majd visszatért a betegség. Nem tudom mit gondoljak mert csak hőemelkedésem volt ,viszont hajlamos vagyok visszakapni a betegségeket.. vagyis lehet hogy nem gyógyultam meg eléggé. A torkom mindd két eset elején fájt egy kicsit de aztán el is múlt. Utána olvastam és a hörghurutnál is ezeket a tüneteket találtam. Légyszi nyugtassatok meg hogy nem az 😭😭

A válaszokat előre is köszi .13/l


2018. márc. 29. 21:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a legzessel nincsenek gondjaim viszont miután elolvastam a hörghurut tüneteit valami idegesítő érzés van a mellkasomban (remélem csak bekepzelem)😭
2018. márc. 29. 21:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy hörghurut. Simán visszaeshettél, vagy akár bekaphattál egy másik vírust, van most egy pár sajnos.

C-vitamin, köptető, ágynyugalom ameddig csak bírod, és jól betakarózva; ezen kívül is tartsd melegen a tüdődet, pl. plusz pulcsival, vagy töröközővel körbetekerve. Jót tesz a tengeri sós vízzel való gőzölés, naponta akár kétszer-háromszor is. Ha nincs otthon tengeri só, akkor a sima só sem rossz.

Sok folyadék, lehetőleg forró tea, ha bírod a mézet, akkor azzal, annak is van hurutoldó hatása, plusz immunerősítő is.

Radiátorra vagy konvektorra tehetsz vizet párologtatni, ha van esetleg valami légtisztító hatású illóolajotok otthon, akkor abból rakj bele pár cseppet.

2018. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Még szívesen várok válaszokat.
2018. márc. 30. 07:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért a hörghurut nem egy halálos betegség, és amit hétköznapi néven "megfázásnak" hívnak, az is lehet orvosi nevén hörghurut, vagy légcsőhurut, vagy hasonló. Nem kell tőle megijedni.
2018. márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi ,csak én ez a beképzelős féle vagyok,egy kis megfázásból is halálos betegséget tudok képzelni.
2018. márc. 30. 08:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Most ilyen mentolos "érzést" érzek a mellkasomban. Ez mitől lehet?
2018. márc. 30. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!